Dom opieki Seniora Warszawa "Senior Med"

Zadzwoń 537 375 375

Dom Seniora Mazowieckie "SENIOR MED"

Senior Med Wiązowna

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie Domem Opieki „Senior Med” w Wiązownie woj. Mazowieckie.
Nasza placówka specjalizuje się w sprawowaniu całodobowej, kompleksowej opieki nad wszystkimi tymi osobami, które z racji wieku, ograniczonej sprawności fizycznej bądź też z powodu choroby nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia w środowisku domowym i potrzebują stałego nadzoru lekarskiego oraz profesjonalnej pielęgnacji, opieki i rehabilitacji.

Wiemy, że wszystko, czego potrzeba w okresie jesieni życia to troska, ciepło i poczucie bezpieczeństwa. I właśnie to staramy się zapewnić naszym Podopiecznym.

dom opieki mazowieckie

Od przeszło 21 lat zajmujemy się opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Tak bogate doświadczenie daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i komfortu psychicznego podczas podejmowania decyzji o umieszczeniu bliskiej osoby w domu opieki.

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz naszego Ośrodka.

Dom Seniorai dla pensjonariuszy z Mazowsza

Opieka w Senior Med

Dom Opieki to miejsce w województwie mazowieckim,  gdzie starsze osoby znajdą profesjonalną opiekę i komfortowe warunki życia. Zlokalizowany w sercu Warszawy, nasz dom seniora oferuje całodobową opiekę, zapewniając bezpieczeństwo i wsparcie każdego dnia.

Nasi wykwalifikowani opiekunowie dbają o zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców, organizując różnorodne zajęcia aktywizujące i terapeutyczne. Dzięki temu seniorzy mogą cieszyć się aktywnym trybem życia, rozwijać swoje pasje oraz uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach. Komfortowe pokoje, dostosowane do potrzeb osób starszych, oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że nasi podopieczni czują się jak w domu.

Dom Seniora Mokotów oferuje także smaczne i zbilansowane posiłki, które są przygotowywane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dietetycznych mieszkańców. Dbamy o to, aby każdy posiłek był nie tylko zdrowy, ale i smakowity.

Dodatkowo, nasi mieszkańcy mają dostęp do opieki medycznej oraz rehabilitacji, co pomaga im utrzymać dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Regularne konsultacje z lekarzami oraz terapia zajęciowa są integralną częścią naszej oferty.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Domu Seniora i poznania naszej pełnej oferty. Przyjdź i przekonaj się, jak możemy pomóc Twoim bliskim w codziennym życiu. Zapewnij swoim bliskim godne, bezpieczne i pełne radości życie w przyjaznym otoczeniu. Nasz dom seniora to miejsce, gdzie każdy senior może poczuć się wyjątkowo i komfortowo.. Zapraszamy do kontaktu

Dom Seniora Mazowieckie

Rehabilitacja